Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Respublikinėje kalėdinėje MMB mugėje Vyriausybėje – neįkainojama verslumo patirtis

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (2 Balsai(-ų))

Šių metų gruodžio 15 dieną Alytaus šv. Benedikto gimnazijos mokomoji mokinių bendrovės „Make it simple“ komanda dalyvavo Lietuvos Junior Achievement rengiamoje Respublikinėje kalėdinėje mugėje Lietuvos Respublikos Vyriausybėje. MMB „Make it simple“ atstovavo IVb klasės mokiniai Emilis Baliukonis, Dalius Brusokas ir buvę gimnazijos mokiniai VU studentas Arnas Mizara ir konsultantas Justinas Daunaravičius. Vadovaujami ekonomikos mokytojo Modesto Raudonio, mokiniai vykdė prekybinę veiklą ir pristatė savo bendrovę komisijos nariams.

MMB „Make it simple“ 2017 metų Respublikinėje kalėdinėje mokinių mokomųjų bendrovių mugėje Vyriausybėje buvo nominuota kaip inovatyviausia bendrovė ir profesionaliausia komanda. Bendrovės prezidentas Emilis Baliukonis, IVb klasės mokinys, mugės metu JA Lithuania buvo pripažintas ateities lyderiu, o ekonomikos mokytojui Modestui Raudoniui skirta profesionaliausio mokytojo nominacija. Renginio pabaigoje geriausia šių metų bendrove Respublikinėje kalėdinėje MMB mugėje LR Vyriausybėje pripažinta „Make it simple“ iš Alytaus šv. Benedikto gimnazijos. Nugalėtojams suteikta teisė atstovauti Lietuvai tarptautinėje mugėje.

Po apdovanojimų bendrovei atstovavę mokiniai, nors ir grįžo namo pavargę, bet tikrai laimingi, nes gavo patį geriausią prizą - nepakeičiamą ir neįkainojamą patirtį.