Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

„Uždek Kalėdų žvakutę 2017“

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 2.75 (2 Balsai(-ų))

2017 metų gruodžio 20 dieną Alytaus šv. Benedikto gimnazija paminėjo jau jubiliejinę 10-ąją kasmetinę akciją „Uždek Kalėdų žvakutę 2017“. Kaip ir kiekvienais metais, mūsų gimnaziją aplankė vaikučiai iš Alytaus sutrikusio intelekto kūdikių namų. Mūsų, šv. Benedikto, ateitininkų kuopa kartu su savo globėja Janina Aleknavičiene bei 5d klasės mokiniais (klasės vadovė Asta Lugauskienė) surengė jaukią šventę mažiesiems bičiuliams. Penktokai savo talentais džiugino mažylius, o Kalėdų senelis, šį kartą nusileidęs iš muzikos būdelės, pamiršo dovanų maišą, todėl kartu su vaikais ėjo jo ieškoti. Mūsų mažieji bičiuliai mokėjo daug dainelių ir eilėraščių, todėl visi gavo po didelį maišą dovanų. Vėliau valgėme simbolinę Kūčių vakarienę, laužėme gimnazijos kapeliono kunigo Rimanto Simanavičiaus palaimintą kalėdaitį, vaišinomės įvairiausiais gardumynais. O kai atėjo atsisveikinimo valanda, su ašaromis akyse palydėjome mažylius į jų laukiantį autobusiuką.

Šie metai ypatingi ir tuo, kad 7a klasės mokiniai, kartu su auklėtoja Jolanta Sakalauskiene iš tikros vilnos numezgė net 17 kepuryčių ir šalikėlių, kurie šildys vaikučius šaltomis dienomis bei džiugins ryškiomis spalvomis .

Iš visos širdies norime padėkoti prisidėjusiems 7c, 5b, 6b, 5a, IIIa, 7a, IIa, IIIb, Ib, 8a, 8c mokiniams, jų klasių vadovams, Vyšniauskų ir Lukošiūnų šeimoms bei UAB ,,Genutės sodyba“ direktorei Genutei Munikienei už gausias bei dosnias dovanas.

Miglė Ogulevičiūtė, 8c