Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Antuanas de Sent Egziuperi teigė: „Vienintelė vertybė žemėje žmogaus ryšys su žmogumi”

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Gruodžio 26 d. 5b klasės bendruomenė (mokiniai, tėveliai, broliai, sesės ir auklėtoja) lankėsi Alytaus miesto teatre, kur žiūrėjo premjerą „Mažasis princas“ pagal to paties pavadinimo Antuano de Sent Egziuperi pasaką. Klasika tapęs pasakojimas suvirpino ne vieną širdį visame pasaulyje. Apie Mažojo princo meilę, ištikimybę bei gebėjimą matyti širdimi iki šių dienų noriai skaito ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

Režisierė ir inscenizacijos autorė Andra Kavaliauskaitė perkelia į sceną šią istoriją, ir ji suskamba naujai. Spektaklyje susipina dvi istorijos. Pirmoji – pasakojimas apie dešimtmečio Rūtenio ir Nepažįstamojo pažintį bei draugystę, kurios abiems reikėjo kaip oro gurkšnio, kad užpildytų tuštumą, kurią paliko artimieji. Kitą istoriją, apie Mažąjį princą, pasakoja Nepažįstamasis savo naujam draugui, bandydamas atsakyti į berniukui svarbius klausimus: kodėl suaugusieji neturi laiko, kodėl suaugę sako suprantu, nors nieko nesuprato, kodėl vaikai turi būti savo vietoje, nors nežino, kur ji yra ir kodėl ji būtent jų?

„Mažasis princas“ – spektaklis, kuris paragino stabtelėti ir į pasaulį pažvelgti atvira širdimi, prisiminti, kokią stiprią galią turi ištikimybė, atsakomybė, bičiulystė, tikėjimas ir meilė.

5b klasės auklėtoja Audronė Balčiūnienė