Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Lietuvių kalbos savaitė

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (3 Balsai(-ų))

Gimnazijoje sausio 8-12 dienomis vyksta tradicinė Lietuvių kalbos savaitė. Ji prasidėjo gimnazijos klasių mokinių dalyvavimu Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados I-ajame etape. Sausio 9 dieną vyko meninio skaitymo konkurso pirmasis etapas, kuriame mokiniai deklamavo ir skaitė lietuvių ir užsienio poetų bei rašytojų tekstus. Konkurso dalyvius vertino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Nastaravičienė, bibliotekos vedėja Astra Matažinskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Aurelija Šeduikienė ir Putinų gimnazijos teatro mokytoja Žiedūnė Maldonienė. Konkurse dalyvavo 7 berniukai ir 10 mergaičių.

Sausio 10 dieną vyko raštingiausio penktoko konkursas, kuriame dalyvauja penktokai ne tik iš Alytaus miesto, bet ir Alytaus rajono mokyklų. Šiemet jame dalyvavo 24 mokiniai. Visi jie pasirodė tikrai gerai, nugalėjo Pivašiūnų gimnazijos penktos klasės mokinys Arnas Žilionis.

Po šio konkurso mūsų gimnazijos 5-8 ir I klasės mokiniai bei svečiai turėjo galimybę pamatyti miuziklą ,,Eglė žalčių karalienė‘‘. Nuoširdžiai dėkojame miuziklo režisieriams Jonui Gaižauskui ir Ievai Ivanauskienei už puikų reginį.

Sausio 11 dieną gimnazijoje vyks dailyraščio konkursas, kuriame dalyvaus dailiausiai rašantys mūsų gimnazijos 5-8 ir I-IV klasių mokiniai.

Visą savaitę mokiniai rašė eilėraščius apie laisvę, kurie yra įkelti mūsų gimnazijos internetinėje svetainėje www.benediktas.org/ (Biblioteka. Mokinių kūryba). Lietuvių kalbos savaitės laureatų ir dalyvių apdovanojimai vyks sausio 15 dieną klasės valandėlės metu.

Miglė Ogulevičiūtė ir Gabrielė Mansevičiūtė, 8c