Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Projekto „Be creative with ERASMUS" („Būk kūrybiškas su ERASMUS") komandos viešnagė

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

Mes gyvename technologijų ir žiniasklaidos aplinkoje, kurioje yra daug informacijos, naujų technologijų, vyksta nuolatiniai pokyčiai. Kasdien susiduriame su naujais iššūkiais, todėl labai svarbu, kad mūsų mokiniai ne tik išmoktų skaityti, rašyti skaičiuoti, bet ir tobulintų XXI a. reikalingus įgūdžius, tokius kaip kritinis mąstymas, socialiniai ir emociniai gebėjimai, kūrybiškas kasdieninių problemų sprendimas, įgytų naujų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių bei savirefleksijos gebėjimų, reikalingų ateityje.

Lazdijų švietimiečiai dalyvauja  projekte „Būk kūrybiškas su Erasmus“. Šio projekto partneriai yra Danija, Lenkija, Turkija, Ispanija, Italija ir Vengrija. Jie svečiavosi mūsų gimnazijoje, kur mokytojai dalinosi patirtimi, kaip taikyti IKT mokinių įvairiems gebėjimams ugdyti, kaip panaudoti mokyklos erdves mokinių mokymosi motyvacijai kelti. Džiaugiamės kiekviena galimybe pasidalinti, nes bendraudami su kolegomis ir patys mokomės.