Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

„Žerki ant mūsų Tu, Viešpatie, savo veido palaimingąją šviesą!“ Ps 4, 7a

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (4 Balsai(-ų))

Gražią birželio 12 dienos pavakarę į Šv. Kazimiero bažnytėlę, kur buvo aukojamos Padėkos mišios, skubėjo Šv. Benedikto gimnazijos 5-8 klasių ir I-III gimnazijos klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai. Skubėjo padėkoti Dievui už suteiktas malones. Mišių aukai vadovavo kunigas Rimantas Venclova ir gimnazijos kapelionas Rimantas Simanavičius.

Per homiliją kapelionas sakė: „Jūs esat žemės druska. Jei nustotų sūrumo, kuo ją reikėtų pakeisti? Jūs esat pasaulio šviesa." Šiandienos evangelijoje abu įvaizdžiai turi tą pačią tarnystės prasmę. Baigdamas homiliją kunigas palinkėjo šviesti ta šviesa, kad visi galėtų matyti gerus darbus, nepamirštų bažnyčios, nes ji atlieka specifinę savo misiją, kad į pasaulį galėtų plūsti gaivus oras.

Gera būti kartu. Smagu, kad šv. Mišiose dalyvavo tikintys gimnazijos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, administracija. Esame bendruomenė.

Po šv. Mišių buvo pagerbtas kunigas Juozas Gražulis - pirmasis Šv. Kazimiero klebonas ir dabartinės gimnazijos įkūrėjas, miręs 2010 birželio 14 dieną.

Tikybos mokytoja Roma Raškevičienė