Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Klasę vienija sportiniai žygiai ir linksmos kelionės

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 4.75 (2 Balsai(-ų))

6a klasės mokiniai šiuos mokslo metus užbaigė linksmai ir sportiškai – visi drauge aplankėme vandens batutų parką, kuris veikia Daugų saloje. Atsisveikinti vasarai pramogaujant gamtoje sumanė auklėtojas Rytis Jakučionis, kuris visus mokslo metus klasę vienija įvairiais sportiniais žygiais ir linksmomis kelionėmis.

„Vaikai mielai dalyvauja žygiuose pėsčiomis, dviračiais, mėgsta vandens pramogas. Kadangi esu kūno kultūros mokytojas, visus mokslo metus su auklėtiniais važiavome ne tik į istorines, pažintines keliones, tačiau daug sportavome, žygiavome. O Dauguose labai jauku. Tai puiki galimybė ištrūkti iš miesto šurmulio ir išmėginti naujas pramogas gamtoje“,- kalbėjo 6a klasės auklėtojas R. Jakučionis.

Ant Didžiulio ežero Dauguose įrengtas vandens batutų parke vienu metu gali tilpti net 80-90 žmonių. Čia savo jėgas gali išbandyti ir suaugusieji, ir vaikai.

„Džiaugiamės, kad klasės auklėtojas pasitiki mumis ir vežasi į batutų parką Dauguose. Girdėjome apie jį iš draugų, giminaičių, įamžintas akimirkas matėme socialiniuose tinkluose. Laukiam kelionės, adrenalino, mat tai bus kažkas nauja ir nepatirta“,- apie būsimą apsilankymą batutų parke kalbėjo 6a klasės mokiniai.

Klasė kartu su auklėtoju per šiuos mokslo metus jau aplankė Sky parką Vilniuje, Žalgirio arenoje stebėjo krepšinio varžybas, daug istorijos momentų sužinojo aplankę IX fortą. Labai daug įspūdžių klasė patyrė 5 kilometrų žygyje pėsčiomis į Užubalių kaimo muziejų. Dar vienas smagus ir įdomus žygis buvo pėsčiomis nuo gimnazijos iki vienos bendraklasės tėčio darbovietės Raders-Reb International, kur ne tik berniukams, bet ir mergaitėms buvo įdomu pamatyti, kaip dirba sunkiasvorės staklės, vejančios virves ir trosus. O kur dar čiuožinėjimas pačiūžomis ant Didžiosios Dailidės žiemą ir dešrelių kepimas ant laužo.

Visi jau pasiilgo vasaros, atostogų, tačiau neabejoja, kad kitais mokslo metais laukia dar daugiau linksmų, įdomių ir sportiškų kelionių kartu su klase ir auklėtoju.

Neda Eleonora Čiginskaitė, 6a

 

„Vandens batutų parke yra skirtingos trasos. Viena jų yra su sudėtingesnėmis, ekstremalesnėmis kliūtimis, skirta suaugusiems žmonėms, o kita puikiai pritaikyta vaikams nuo 6 metų. Prieš pramogaujant lankytojai bus supažindinami su saugos taisyklėmis, kiekvienam duodama gelbėjimosi liemenė“, - sakė vandens batutų tinklo bendrasavininkas Algirdas.

Vandens batutų parko lankytojai čia pramogauti galės 50 minučių. Tiek laiko skirta vienam seansui. Dar 10 minučių numatyta žmonių grupėms apsikeisti.

„Galbūt ne visi įveiks visas kliūtis, pliūkštels į vandenį. Tačiau įspūdžių užteks kiekvienam“, - teigė Algirdas.

To paties tinklo vandens batutų parkas įsikūrė ne tik Alytaus rajone – jie veiks ir dar septyniose Lietuvos vietose. Praėjusių metų vasarą parkas didelio susidomėjimo sulaukė Vilniuje.