Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Pagerbti Alytų garsinę mokiniai ir mokytojai

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (2 Balsai(-ų))

Birželio 12 d. Panemunės pagrindinėje mokykloje vyko Alytaus miesto savivaldybės mokyklų mokinių, garsinusių Alytaus miestą dalykinėse olimpiadose ir konkursuose, sportinėse varžybose, bei juos parengusių mokytojų pagerbimo šventė.

Už Alytaus miesto garsinimą olimpiadose ir konkursuose medaliai įteikti mūsų gimnazijos IIIa kl. mokiniui Nojui Radzevičiui (pelnęs daugiausiai respublikinių ir tarptautinių apdovanojimų Alytaus mieste), Emiliui Baliukoniui (IVb kl.), Dominykui Daugėlai (IVa kl.), Daliui Brusokui (IVb kl.), chemijos mokytojai Virginijai Kerevičienei, geografijos ir ekonomikos mokytojui Modestui Raudoniui. Už sportinius pasiekimus apdovanotos Ia kl. mokinės Viktorija Bandzinaitė ir Ieva Vaitkevičiūtė, kūno kultūros mokytojas Vygandas Jezukevičius.

Pasidžiaugta puikiais mokyklų, aktyviai dalyvavusių Lietuvos mokyklų žaidynėse, rezultatais. Pirmosios vietos taurė atiteko mūsų gimnazijai.