Topolių 19A
Alytus, LT-63331

Naujienos

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

2018 m. sausio 24 d. Alytaus Jaunųjų matematikų mokyklos mokiniams buvo suorganizuota išvyka į Vilnių. Šv. Benedikto, Jotvingių ir Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazijų 8, I - III klasių mokiniai bei mokytoja ekspertė Jolanta Pacevičienė ir fizikos mokytoja metodininkė, vyr. matematikos mokytoja Laimutė Grigūnienė pirmiausiai apsilankė Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete. Ten jaunieji matematikai ir jų mokytojos klausėsi studentės Gabrielės Steponavičiūtės pristatymo apie fakultetą bei studentų atstovybę. Sužinoję dar negirdėtų faktų apie Vilniaus universitetą, mokiniai turėjo galimybę patikrinti savo žinias žaisdami smagų mokomąjį žaidimą „Kahoot“. Pirmos, antros ir trečios vietos laimėtojai buvo apdovanoti naudingais prizais.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (2 Balsai(-ų))

Alytaus jaunųjų matematikų mokykloje gruodžio mėnesį ketvirtokų ir penktokų užsiėmime apsilankė Robotikos akademijos Alytaus skyriaus vadovas Eduardas Sosunovičius. Susitikimo metu mokiniai lavino kasdieninio gyvenimo įgūdžius: iniciatyvumą, norą pažinti ir tyrinėti, gebėjimą spręsti problemas. Pamokoje mokiniams buvo aiškinama apie jutiklius, motorus, jų konstrukcijas, sukurtų robotų programinį valdymą.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Spalio 3 dieną į Alytaus šv. Benedikto gimnazijos aktų salę susirinko 4 – 8 ir I - III klasių mokiniai. Čia vyko pirmasis JMM susitikimas šiais mokslo metais. Atvyko mokinių ir iš kitų Alytaus miesto mokyklų. Susirinkusiuosius smagiai nuteikė gimnazijos mokinės Aistės Jakaitės daina. Jaunuosius matematikus pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Janulytė. Motyvuojančius žodžius tarė Robotikos akademijos Alytuje atstovas Eduardas Sosunavičius. Jotvingių gimnazijos III klasės mokinys Julius Janulevičius trumpai pristatė matematikų mokyklos veiklą praėjusiais mokslo metais. Po pristatymo mokytojos su mokiniais, nusiteikusiais rimtam darbui, keliavo į kabinetus.

Matematikos mokytoja metodininkė Angelė Jonienė

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Visus  4-5, 6-7, 8-I (9) ir II-III (10-11) klasių mokinius, besidominčius matematika, ieškančius problemų sprendimų, norinčius diskutuoti, analizuoti, ieškoti prasmės ir tiesos, kviečiame mokytis Alytaus jaunųjų matematikų mokykloje. Mokymas - intensyvus, kūrybingas, įdomus ir be įtampos, grindžiamas pažangiausiais ugdymo metodais, kryptingai pagilinantis matematikos teorines žinias pagal respublikinių konkursų ir olimpiadų programas - prasidės spalio mėnesį. Visus norinčius  Alytaus šv. Benedikto gimnazija  kviečia registruotis adresu http://benediktas.org/index.php/jmm iki 2017 m. rugsėjo 30 d. 

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 0.00 (0 Balsai(-ų))

Sėkmingai  baigėme jaunųjų matematikų komandinių varžytuvių maratoną.  Gegužės 10 dieną Alytaus „Volungės“ pagrindinėje mokykloje vykusiame septintų klasių mokinių komandiniame konkurse mūsų gimnazijos trijų septintų klasių atstovai buvo linksmiausi, vikriausi ir išradingiausi!

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Balandžio 18 d. Alytaus šv. Benedikto gimnazijoje tiksliaisiais mokslais besidomintys mokiniai ir mokytojai dalyvavo Kauno technologijos universiteto dėstytojos doc. dr. Liepos Bikulčienės ir  Lietuvos sporto universiteto dėstytojos mokslo darbuotojos dr. Kristinos Poderienės paskaitoje "Skaičiavimai, naudingi sveikatai".

Matematika patraukli ir įdomi tada, kai matai jos pritaikymo galimybes ir naudą žmonėms,- kalbėjo Liepa Bikulčienė. Ji pristatė pagrindines matematikos taikymo galimybes sveikatos priežiūroje, žmogaus funkcinės būklės įvertinimą, taikant netiesinės analizės bei kompleksinių sistemų teorijos metodus. 

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

2017 m. sausio 10 d. gimnazijoje, Alytaus Jaunųjų matematikų mokyklos pamokoje svečiavosi ir paskaitą vedė bioinformatiką Ciuricho universitete, Šveicarijoje studijuojanti Ugnė Jankauskaitė. Iš pradžių viešnia prisistatė, papasakojo apie jau baigtas taikomosios matematikos studijas Vilniaus universitete bei darbą IT srityje. Ugnės tikslas buvo įrodyti mokiniams, jog matematika yra universalus, labai reikalingas ir tikrai nenuobodus mokslas. Siekdama tai pagrįsti, mergina pateikė daug vertingos medžiagos apie matematikos pritaikymą kuriant animacinius filmus, tiriant tokias sudėtingas ligas kaip ŽIV, ieškant informacijos užšifravimo ir iššifravimo metodų bei dar daugiau.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Jei atrodo, jog matematika - tai tik skaičiai ir beribis uždavinių sprendimas, tai šią karčią tiesą paneigė Alytaus jaunųjų matematikų mokyklos kūrėjai gruodžio 16 dieną suorganizavę I-II gimnazijos klasių jauniesiems matematikams ekskursiją į Vilnių. Vyko ne pasižvalgyti po miestą, o lavinti mąstymą bei ugdyti bendruosius gebėjimus bendravimo ir bendradarbiavimo srityje.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

2016 m. lapkričio 29 d. gimnazijoje, Alytaus Jaunųjų matematikų mokyklos pamokoje svečiavosi Lietuvos edukologijos universiteto Gamtos, matematikos ir technologijų didaktikų katedros docentė, matematikos vadovėlių autorė Viktorija Sičiūnienė. Po linksmo susipažinimo su viešnia, I-II klasių mokiniai sprendė įvairias, labai originalias dr. Viktorijos Sičiūnienės parengtas grupines ir individualias užduotis. Pamokoje mokiniai patyrė daug gerų emocijų, ugdė kūrybiškumą, gilino matematines žinias.

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 5.00 (1 Balsas)

Jaunieji matematikos entuziastai savo žinias Alytuje gilins Jaunųjų matematikų mokykloje. Ją įkūrę šv. Benedikto gimnazijos ir Dainavos pagrindinės mokyklos vadovai bei mokytojai tiki, kad po mokslų naujoje mokykloje moksleiviams bus nebaisūs ne tik matematikos konkursai ir olimpiados, bet ir egzaminai.  

Penktadienį Šv. Benedikto gimnazijoje vyko iškilmingas Jaunųjų matematikų mokyklos atidarymas. Mokykloje panoro mokytis 53 moksleiviai iš Šv. Benedikto, Jotvingių, Adolfo Ramanausko-Vanago, Putinų gimnazijų, Dainavos, Šaltinių ir Dzūkijos pagrindinių mokyklų.