Topolių g. 19A
LT-63331 Alytus

Mokytojai

|
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Vertinimas 3.74 (21 Balsai(-ų))

Mokytojai 2018 - 2019 m. m.

  Vardas, pavardė Pareigos El. paštas
1 Janina Aleknavičienė Rusų kalbos mokytoja metodininkė, IIb klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
2 Lina Andriukevičienė Technologijų mokytoja metodininkė, 5a klasės vadovė  
3 Audronė Balčiūnienė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, 6b klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
4 Deimantė Balynienė Anglų kalbos vyresnioji mokytoja  
5 Rasmutė Baliukonienė Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
6 Deimantė Baranauskienė Šokio vyresnioji mokytoja  
7 Vilma Baranauskienė Anglų kalbos mokytoja metodininkė, IIIb klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
8 Ineta Boguševičienė Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
9 Diana Buinickienė       Pradinio ugdymo   mokytoja metodininkė, 3b klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
10 Lina Butrimienė Anglų kalbos mokytoja metodininkė, 5c klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
11 Lina Bieliauskienė Chemijos mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
12 Zita Laima Burkova* Biologijos mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
13 Regina Burneikienė     Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 4b klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
14 Edmundas Čečėta* Jaunųjų šaulių būrelio vadovas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
15 Roma Danisevičienė     Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
16 Asta Dabušinskienė     Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2b klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
17 Asta Draugelienė Psichologė  
18 Virginija Džervienė   Fizikos mokytoja metodininkė, Ib klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
19 Evelina Džervienė Fizikos vyresnioji mokytoja, informacinių technologijų mokytoja  
20 Algirdas Grabliauskas Technologijų mokytojas metodininkas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
21 Laimutė Grigūnienė     Fizikos mokytoja   metodininkė, matematikos vyresnioji mokytoja, 6a klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
22 Virgilijus Gudaitis Technologijų mokytojas metodininkas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
23 Birutė Gudleikienė   Anglų kalbos mokytoja metodininkė, IIc klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
24 Danutė Jakubavičienė Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, 1b klasės vadovė  
25 Rytis Jakučionis

Kūno kultūros vyresnysis mokytojas

Plaukimo treneris, 7a klasės vadovas

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
26 Kristina Jankauskaitė Anglų kalbos mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
27 Lina Janulytė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

matematikos mokytoja metodininkė

 
28 Aivaras Janulis           Istorijos mokytojas metodininkas, IVb klasės vadovas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
29 Renata Janulienė         Informacinių technologijų mokytoja metodininkė, matematikos mokytoja metodininkė, 8b klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
30 Vygandas Jezukevičius Kūno kultūros mokytojas metodininkas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
31 Angelė Jonienė               Matematikos mokytoja metodininkė, 7b klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
32 Evelina Jurkevičienė Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja  
33 Birutė Kazakevičienė Vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
34 Aldona Kadziauskienė Technologijų mokytoja metodininkė  
35 Rimvydas Kochanauskas* Kūno kultūros mokytojas metodininkas  
36 Roma Krančiukienė   Matematikos mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
37 Rita Krasnauskienė     Lietuvių kalbos mokytoja   metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
38 Egidijus Kuprusevičius Chemijos mokytojas, IVa klasės vadovas  
39 Irena Leščinskienė Lietuvių kalbos mokytoja   metodininkė, 7c klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
40 Asta Lugauskienė Rusų kalbos vyresnioji mokytoja, 6d klasės vadovė  
41 Erika Makauskienė Chemijos mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
42 Astra Matažinskienė Bibliotekos vedėja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
43 Dalia Miliauskienė Dailės mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
44 Loreta Mockuvienė Muzikos mokytoja metodininkė, 6c klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
45 Laima Nastaravičienė Direktoriaus pavaduotoja   ugdymui  
46 Edita Nedzinskė Kūno kultūros vyresnioji mokytoja  
47 Vaida Neifaltė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 3a klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
48 Jolanta Pacevičienė Matematikos mokytoja ekspertė, IIIa klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
49 Jūratė Paulauskaitė* Kūno kultūros mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
50 Jolita Pekšienė               Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja  
51 Nijolė Prieskienienė Istorijos mokytoja   metodininkė, IIa klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
52 Vita Pušinskaitė         Geografijos ir ekonomikos mokytoja metodininkė, Ia klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
53 Laimutė Radzevičienė* Neformaliojo ugdymo   mokytoja (keramikos būrelis)  
54 Roma Raškevičienė Tikybos vyresnioji mokytoja, direktoriaus padėjėja sielovadai, 5b klasės vadovė  
55 Modestas Raudonis

Geografijos, ekonomikos ir verslumo vyresnysis mokytojas,

direktoriaus pavaduotojas   ugdymui

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
56 Vidas Rekešius Kūno kultūros mokytojas metodininkas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
57 Kristina Rekešienė Mokytojų padėjėja  
58 Meilutė Rusinienė Biologijos vyresnioji mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
59 Vaidas Sakalauskas Automobilizmo vyresnysis mokytojas  
60 Asta Sakalauskienė   Socialinė pedagogė metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
61 Reda Savulionienė Tikybos mokytoja metodininkė, 8a klasės vadovė  
62 Gintautas Semeška Istorijos mokytojas metodininkas  
63 Rimantas Simanavičius Direktoriaus padėjėjas sielovadai  
64 Vilija Sližauskienė Šokio mokytoja metodininkė  
65 Alvydas Smalstys Vyresnysis specialusis pedagogas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
66 Raimonda Striaušienė Prancūzų kalbos mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
67 Aušra Stravinskienė Informatikos vyresnioji mokytoja, matematikos mokytoja  
68 Jolita Svirinavičienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 1c klasės vadovė  
69 Renata Šatienė Bibliotekininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
70 Danutė Šarkelienė* Žmogaus saugos vyresnioji mokytoja, pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
71 Aurelija Šeduikienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 4a klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
72 Loreta Šernienė Direktorė  
73 Loreta Šimkevičienė Logopedė metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
74 Violeta Šurskienė       Anglų kalbos mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
75 Daiva Švedienė Profesijos patarėja  
76 Jolanta Tartenienė Kūno kultūros mokytoja, plaukimo trenerė, Ic klasės vadovė  
77 Arūnas Vaitkevičius Informacinių technologijų vyresnysis mokytojas, 8c klasės vadovas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
78 Audronė Valatkienė Mokytojų padėjėja  
79 Lionė Vilkelienė             Žmogaus saugos mokytoja metodininkė, rusų kalbos mokytoja, pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
80 Justina Vitkauskienė* Šokio vyresnioji mokytoja  
81 Neringa Vekeriotaitė Šokio mokytoja metodininkė  
82 Aušra Zavistauskienė Biologijos mokytoja metodininkė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
83 Elena Zmitrulevičienė Pradinio ugdymo vyresnioji ugdymo mokytoja, 2a klasės vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
84 Danutė Želnienė* Braižybos vyresnioji mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
85 Lina Žuvininkienė Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, 1a klasės vadovė  
86 Tamara Žemaitienė Mokytojų padėjėja